řazení dle pořadí
řazení dle abecedy
Průběžné výsledky soutěží v rámci Mistrovství ČR 2022
(každému střelci se započítává pouze 5 nejlepších výsledků)
Poř. Jméno Název klubu/obec prakiáda v rámci mistrovství body celkem
Kaceřov 19.3.2022 Kamenice 23.4.2022 Dolní Bojanovice 14.5.2022 Mutěnice 28.5.2022      
1 Truhlář Ladislav Klub Březová 30 30 30 30       120
2 Henc Zbyněk 100%SLINGSHOT 29 30 30 29       118
3 Brtník Josef Klatovy 22 28 26 28       104
4 Petříček Zdeněk Slingshot Club Kralupy n. Vltavou 22 23 23 23       91
5 Nowak Jan 100%SLINGSHOT 21 23 27 19       90
6 Ryzý David 100%SLINGSHOT x 30 30 29       89
7 Daniš Michal 100%SLINGSHOT x 28 30 30       88
7 Dubský Josef Klub Březová 30 29 x 29       88
9 Berka Karel Klub Březová 22 29 x 29       80
10 Danišová Melania 100%SLINGSHOT x 28 24 26       78
10 Hruška Jan Kynšperk n. Ohří x 27 23 28       78
12 Uller Jaroslav Slingshot Club Kralupy n. Vltavou 24 20 15 16       75
13 Dušková Anna Klub Březová 13 24 13 20       70
13 Kučera František Dolní Bojanovice 21 16 20 13       70
15 Rozmuš Pavel Klub Březová 22 24 x 22       68
16 Čepický Jaroslav   18 23 26 x       67
16 Mrkva Pavel Dolní Bojanovice x 19 26 22       67
16 Mrkva Radek Dolní Bojanovice x 23 23 21       67
19 Fügnerová Kateřina Klub Březová 19 12 12 15       58
19 Hiblerová Pavlína Klub Březová 10 16 15 17       58
19 Kozler Jakub   x 20 20 18       58
22 Szolar Ladislav Klub Březová 23 18 x 16       57
23 Dobrovolný Michal 100%SLINGSHOT x 27 26 2       55
23 Koudele Milan Klub Březová 19 18 x 18       55
25 Daniš Jan Klub Březová x 26 x 23       49
26 Bič Alexander Klub Březová 24 24 x x       48
26 Havlovič Milan   17 14 10 7       48
26 Strnad Stanislav Hodonín x x 21 27       48
29 Benešovský Jan st.   x 17 14 16       47
30 Dohnálek Petr Mutěnice x 18 15 13       46
30 Hanžl Zdeněk Slingshot Club Kralupy n. Vltavou 7 11 13 15       46
30 Lamač Karel Mutěnice x x 25 21       46
33 Ripper Milan   x x 23 22       45
34 Huml Milan   21 23 x x       44
34 Kalinčík Viliam st.   x x 22 22       44
36 Adámek Jaroslav   14 26 x x       40
37 Hrubý Josef   18 21 x x       39
37 Mrkva Jaromír Dolní Bojanovice x x 24 15       39
39 Krubner Martin   19 17 x x       36
39 Srbková Mirka Slingshot Club Kralupy n. Vltavou x 13 9 14       36
41 Zvěřina František   x x 18 16       34
42 Berková Veronika Klub Březová 10 11 x 11       32
43 Lukeš Jiří   14 16 x x       30
44 Bolehovský Miroslav 100%SLINGSHOT x x 29 x       29
45 Kovařík František 100%SLINGSHOT x x x 28       28
46 Lamač Jan   x x 16 11       27
46 Ticháček Jaroslav   x 16 11 x       27
48 Fridrich Pavel   x x 26 x       26
48 Kadleček Karel Klub Březová 13 13 x x       26
48 Petlák Zdeněk 100%SLINGSHOT x x x 26       26
48 Tvrdý Ladislav   x x x 26       26
52 Čvančara Antonín 100%SLINGSHOT x 25 x x       25
52 Standfuss Uwe   x 25 x x       25
54 Branžovský Jiří 100%SLINGSHOT 24 x x x       24
54 Říkal Vladimír   x x x 24       24
54 Ševčík Petr   x x x 24       24
57 Kubová Gabriela Slingshot Club Kralupy n. Vltavou 10 x 13 x       23
57 Wick Mick   x x 23 x       23
59 Kalinčík Viliam ml.   x x x 22       22
59 Shulz Barhim   x 22 x x       22
59 Tomčík Alexandr   22 x x x       22
62 Bendová Jana Slingshot Club Kralupy n. Vltavou 8 x x 12       20
63 Králič Jaroslav   x 19 x x       19
64 Kučera Rostislav   x x x 17       17
65 Pospíšil Tomáš   x x 14 x       14
65 Wick Nina   x x 14 x       14
67 Joch Jaroslav   x x 12 x       12
68 Ondruš Viktor Holíč x x 11 x       11
68 Urban Rostislav   x x x 11       11
70 Brablc Zdeněk   x x x 10       10
71 Standfuss Manuela   x 8 x x       8
71 Šobrová Jana   4 4 x x       8
71 Vimer Pavel   x x 8 x       8
74 Frajbišová Vendula 100%SLINGSHOT x 6 x x       6
75 Straka Michal Mutěnice x x x 5       5
76 Pulkrábek Michal   x x 3 x       3
77 Dóci Radoslav   x x x 2       2
77 Brablc Ferda   x x x 2       2
77 Straková Romana   x x x 2       2
80 Výmyslický Vojtěch   x x 1 x       1
81 Bartošová Iva   x x x x       0
81 Benešovský Jan ml.   x x x x       0
81 Benešovský Petr   x x x x       0
81 Bláha Kamil Mutěnice x x x x       0
81 Čermák Rudolf   x x x x       0
81 Dach Jiří   x x x x       0
81 Dachová Monika   x x x x       0
81 Eret Lubomír   x x x x       0
81 Fiala Libor   x x x x       0
81 Fischer Rudolf   x x x x       0
81 Grabmüller Rudolf   x x x x       0
81 Hibler František   x x x x       0
81 Jarošek Jan   x x x x       0
81 Klobáska Václav   x x x x       0
81 Komosný Jan Dolní Bojanovice x x x x       0
81 Novák Václav st. Slingshot Club Kralupy n. Vltavou x x x x       0
81 Pekuniak Jan Klub Březová x x x x       0
81 Pekuniak Pavel Klub Březová x x x x       0
81 Petlák Marek 100%SLINGSHOT x x x x       0
81 Pištěk Jan 100%SLINGSHOT x x x x       0
81 Racek Braňo 100%SLINGSHOT x x x x       0
81 Vrána Miroslav 100%SLINGSHOT x x x x       0
81 Vránová Ludmila 100%SLINGSHOT x x x x       0
81 Žabokrtský Aleš 100%SLINGSHOT x x x x       0