řazení dle pořadí
řazení dle abecedy
Konečné výsledky soutěží v rámci Mistrovství ČR 2021
(každému střelci se započítává pouze 5 nejlepších výsledků)
Poř. Jméno Název klubu/obec prakiáda v rámci mistrovství body celkem
Mutěnice 29.5.2021 Kralupy n. Vltavou 12.6.2021 Březová 26.6.2021 Hluboké Mašůvky 14.8.2021 Moravský Písek 21.8.2021 Kamenice 28.8.2021 Dolní Bojanovice 11.9.2021
1 Henc Zbyněk Slingshot Club Kralupy n. Vltavou 26 29 30 29 30 30 30 149
1 Ryzý David 100%SLINGSHOT 30 30 27 30 29 30 26 149
3 Dubský Josef Klub Březová 26 30 29 29 30 29 30 148
4 Truhlář Ladislav Klub Březová 29 29 27 28 29 30 29 146
5 Daniš Michal 100%SLINGSHOT 29 24 30 28 29 29 28 145
5 Žabokrtský Aleš 100%SLINGSHOT 26 27 30 29 29 29 28 145
7 Petlák Zdeněk 100%SLINGSHOT 26 x 25 29 28 x 29 137
8 Berka Karel Klub Březová 26 22 25 21 21 28 28 129
9 Danišová Melania 100%SLINGSHOT 18 16 29 27 25 21 24 126
10 Hruška Jan Kynšperk n. Ohří 22 22 21 25 24 26 28 125
11 Brtník Josef Klatovy 24 x 27 27 x 23 23 124
11 Čvančara Antonín 100%SLINGSHOT 23 23 29 23 x 26 x 124
13 Dušková Anna Klub Březová 25 23 19 21 25 22 21 116
13 Rozmuš Pavel Klub Březová 20 18 x 28 x 23 27 116
15 Kovařík František 100%SLINGSHOT 26 24 x 24 x x 28 102
16 Hiblerová Pavlína Klub Březová 17 16 20 x 16 23 23 99
17 Daniš Jan Klub Březová 26 x 22 x x 20 26 94
18 Strnad Stanislav Hodonín 24 22 x 25 x x 20 91
19 Dobrovolný Michal 100%SLINGSHOT 25 x 26 16 x x 22 89
20 Hrubý Josef   x 23 21 18 x 24 x 86
20 Szolar Ladislav Klub Březová x 22 26 17 x 21 x 86
22 Adámek Jaroslav   x x 27 29 x 28 x 84
23 Bolehovský Miroslav 100%SLINGSHOT 29 26 x 27 x x x 82
24 Kubová Gabriela Slingshot Club Kralupy n. Vltavou x 14 20 19 x 24 x 77
25 Mrkva Radek Dolní Bojanovice 20 x x 17 17 x 21 75
26 Fridrich Pavel   24 24 x 25 x x x 73
27 Říkal Vladimír   25 25 x 21 x x x 71
28 Čepický Jaroslav   x 17 22 14 x x 16 69
29 Fügnerová Kateřina Klub Březová x 12 18 8 12 15 11 68
30 Kalinčík Viliam st.   8 x x 18 16 x 23 65
31 Kučera František Dolní Bojanovice 17 7 x x 15 x 24 63
32 Mrkva Pavel Dolní Bojanovice 15 x x 12 15 x 20 62
32 Tomčík Alexandr   x 23 16 x x 23 x 62
34 Ripper Milan   x x x 16 21 x 23 60
35 Ticháček Jaroslav   15 12 12 x x 20 x 59
35 Uller Jaroslav Slingshot Club Kralupy n. Vltavou 16 15 13 x x x 15 59
37 Dohnálek Petr Mutěnice 18 x x 16 21 x 3 58
38 Petříček Zdeněk Slingshot Club Kralupy n. Vltavou x 14 20 x x x 23 57
39 Koudele Milan Klub Březová x 22 13 x x 21 x 56
40 Lukeš Jiří   x 12 16 x x 23 x 51
40 Nowak Jan 100%SLINGSHOT 29 22 x x x x x 51
42 Ševčík Petr   24 x x x 24 x x 48
43 Srbková Mirka Slingshot Club Kralupy n. Vltavou x 8 9 15 x x 15 47
44 Hanžl Zdeněk Slingshot Club Kralupy n. Vltavou x 13 15 x x x 18 46
45 Lamač Karel Mutěnice 23 x x x x x 21 44
45 Mrkva Jaromír Dolní Bojanovice 16 x x x 18 x 10 44
47 Chanina Tatiana   x 10 7 10 x 15 x 42
48 Frajbišová Vendula 100%SLINGSHOT 12 12 x x x 16 x 40
48 Kozler Jakub   x x x x 20 20 x 40
50 Benešovský Petr   20 x x x 19 x x 39
51 Kalinčík Viliam ml.   16 x x x 21 x x 37
52 Kadleček Karel Klub Březová x x 14 x x 19 x 33
52 Vránová Ludmila 100%SLINGSHOT x 17 x 16 x x x 33
54 Klobáska Václav   x x x x 15 x 17 32
54 Vimer Pavel   15 17 x x x x x 32
54 Vrána Miroslav 100%SLINGSHOT x 16 x 16 x x x 32
57 Benešovský Jan st.   8 x x 7 12 x 4 31
57 Lamač Jan   9 x x x x x 22 31
59 Bendová Jana Slingshot Club Kralupy n. Vltavou x 13 x x x x 17 30
60 Berková Veronika Klub Březová 11 x 8 x x 10 x 29
60 Huml Milan   x 18 11 x x x x 29
62 Kapala Adam   x x x x 25 x x 25
62 Wishiewski Maciej   x x x x 25 x x 25
64 Kučera Rostislav   6 x x x x x 18 24
64 Máša Jan   x x x x x x 24 24
66 Bič Alexander Klub Březová x x x x x 23 x 23
67 Chvostek Drahoslav   22 x x x x x x 22
67 Pištěk Jan 100%SLINGSHOT x 22 x x x x x 22
67 Schulz Barnim   x 22 x x x x x 22
70 Benešovský Jan ml.   9 x x x x x 12 21
71 Szewranski Michal   x x x x 20 x x 20
72 Branžovský Jiří   x x x x x 17 x 17
73 Fiala Tomáš   15 x x x x x x 15
73 Pulkrábek Michal   x x x x x x 15 15
75 Krubner Martin   x 13 x x x x x 13
76 Eret Lubomír   x 5 6 x x x x 11
76 Topenčík Jaroslav   1 x x x 10 x x 11
78 Brabec Zdeněk   10 x x x x x x 10
78 Szolar Lukáš   x x 10 x x x x 10
80 Fiala Libor   9 x x x x x x 9
81 Grabmüller Rudolf   x x 7 x x x x 7
81 Joch Jaroslav   7 x x x x x x 7
83 Bartošová Iva   6 x x x x x x 6
83 Jarošek Jan   6 x x x x x x 6
83 Šťáhlavský Pavel   x x 6 x x x x 6
86 Davídková Monika   x 4 x x x x x 4
87 Šobrová Jana   x x 1 x x 2 x 3
88 Výmyslický Vojtěch   x x x x x x 2 2