řazení dle abecedy
řazení dle pořadí
Průběžné výsledky soutěží v rámci Mistrovství ČR 2018
(každému střelci se započítává pouze 5 nejlepších výsledků)
Poř. Jméno prakiáda v rámci mistrovství body celkem
Kaceřov Sušice Dolní Bojanovice            
1 Berka Karel 28 25 28             81
2 Hruška Jan 28 22 22             72
3 Bláha Kamil 16 23 20             59
3 Uller Jaroslav 16 23 20             59
5 Truhlář Ladislav 29 28 x             57
6 Čermák Rudolf 20 16 20             56
7 Rozmuš Pavel 28 x 27             55
8 Mrkva Radek 26 x 27             53
9 Koudele Milan 14 15 21             50
10 Hrubý Josef 27 22 x             49
10 Szolar Ladislav 24 x 25             49
12 Brtník Josef 23 22 x             45
12 Daniš Jan 17 x 28             45
14 Dohnálek Petr 21 6 17             44
15 Hiblerová Pavlína 17 16 9             42
16 Lukeš Jiří 20 19 x             39
17 Benešovský Petr x 20 17             37
17 Jahelka František 23 14 x             37
17 Kučera František 21 x 16             37
20 Dušková Anna 17 9 10             36
21 Krubner Martin 19 x 16             35
22 Novák Václav st. 17 17 x             34
22 Pekuniak Pavel 9 12 13             34
24 Kučera Rostislav x 19 13             32
25 Pekuniak Jan 15 15 x             30
26 Kunz Karel 10 12 7             29
27 Benešovský Jan 7 7 14             28
28 Hanžl Zdeněk 19 7 x             26
29 Benešovský Lukáš x 14 11             25
29 Dach Jiří 9 16 x             25
29 Ondruš Viktor x x 25             25
32 Vrána Miroslav x x 24             24
33 Dachová Monika 6 17 x             23
34 Mrkva Jaromír x x 21             21
34 Nowak Jan 21 x x             21
34 Vránová Ludmila x x 21             21
37 Joch Jaroslav x x 19             19
38 Srpková Mirka 8 10 x             18
39 Bič Saša 17 x x             17
40 Kadleček Jan x 6 9             15
40 Ripper Milan x x 15             15
42 Novák Václav ml. 10 3 x             13
42 Ticháček Jaroslav x 13 x             13
42 Zlámal Miroslav x x 13             13
45 Kadleček Karel x 8 4             12
45 Petříček Zdeněk x 12 x             12
47 Nejezchleba Jindřich x x 11             11
47 Pospíšil Tomáš x x 11             11
49 Komosný Jan 10 x x             10
49 Koudelová Hana 1 5 4             10
51 Eret Lubomír 9 x x             9
51 Kožíšek Jiří x 9 x             9
51 Pulkrábek Michal x x 9             9
54 Benešovský Jan ml. x 2 5             7
54 Florián Jaroslav 7 x x             7
54 Jarošek Jan x x 7             7
54 Mrkva Pavel x x 7             7
58 Lišková Zdeňka x 6 x             6
59 Adámek Jaroslav x 5 x             5
60 Běl Jiří x 3 x             3
61 Pekuniaková Mirka 1 x x             1
62 Bartošová Iva x x x             0
62 Beránková Míša x x x             0
62 Brtník Petr x x x             0
62 Hlavnička Tom x x x             0
62 Huml Milan x x x             0
62 Kafuňková Eva x x x             0
62 Klobáska Václav x x x             0
62 Kraus Josef x x x             0
62 Krejčí Josef x x x             0
62 Kuneš Michael x x x             0
62 Matějka Jaroslav  x x x             0
62 Mollin Jindřich x x x             0
62 Neumann Jan x x x             0
62 Novák Petr x x x             0
62 Pecka Antonín x 0 x             0
62 Polák Jiří x x x             0
62 Skočík Milan x x x             0
62 Skýba Michal x x x             0
62 Studená Renata x x x             0
62 Špaček Olin x x x             0
62 Terbl Jan x x x             0
62 Vocelka Petr x x x             0
62 Výmyslický Vojta x x x             0
62                     0
62                     0
62                     0